Buď a nebo 2.

30. září 2008 v 13:24 | Backy |  Buď a nebo
Když přijeli na místo, vylezli z auta a šli směrem do velké budovy. Procházeli úzkými chodbami, až došli k jedním dvěřím.
"Hipííík!" zakřičel Tom když otevřel šatnu, která byla prázdná vletěli tam s Billem obrovskou rychlostí a zabrali si několik židlí. Kucí se převlékli a v tu ránu se tam napakoval i jejich kámoš. Když už byli všichni převlečení šli jako procesí do sálu, kde už na ně čekala Káťa (jejich učitelka). Má blond vlasy s občasnými červenými proužky, dlouhé až na záda, avšak je nosí stažené do culíku, má pomněnkově modré oči, nosí brýle, ale při tanci raději má čočky. Je hubená a dost vymakaná. "Tak si zkusíme tanec! pánové pojďte sem!" Nařídila, kluci se k ní rozeběhli a ona vysvětlovala: "Ve chvíli kdy mají holky hang, vy si svléknete triko. Tak teď si to zkusíme!" Začala hrát hip hopová muzika a partička 13-ti holek a 3 kluků začala tancovat. Ve chvíli kdy holky dělaly hang, kluci si opravdu svlékli triko, ale vtom Káťa zavolala: "STOP!!!!! Bille Kaulitzi! ihned pojď sem!" Nařídila nebohému Billovi když hudba utichla. "Co to má znamenat?" optala se ho a prstem mu píchla mezi žebra. "Co?" zeptal se nechápavě Bill "Vím že jsem tlustej, ale neboj se Káťo já do závodů zhubnu!" Káťa se svalila na zem a zařvala: "MĚ Z TEBE SNAD VOMEJOU! Kolik měříš?" zeptala se docela rozzuřeně. "186" zněla odpověď. "A kolik VÁŽÍŠ?!" "45" odpověděl smutně Bill. Takže do závodů budeš mít nad 60 nebo s tebou nepočítám! Pravila Káťa a Billa z hodiny vyhodila. Tom poslušně běžel za brečícím bratrem, vzal ho do náruče a odběhl s ním do auta.
Než dojeli domů tak Bill v autě asi 3x zkolaboval a vtom si Tom vzpomněl, že Bill ještě dnes nejedl. Zastavili před jejich domem, Tom ho znovu popadl do náruče a odnesl domů. Položil ho na gauč a pomalu uspal. Asi po 10-ti minutách, už konečně usnul. "Broučku, proč musíš dělat pořád takový problémy?" řekl Tom a spícího andílka líbnul jemně do ebenových vlasů. ********PO HODINĚ*********
"Haló? Broučku? Už vstáváš?" Bill jemně pootevřel jedno oko, ale potom jej zase zavřel a šibalsky našpulil rtíky. Nejdříve Tom nevěděl co si má o tom myslet, ale pak mu došlo o "CO" bratrovi jde. Políbil ho tedy a Bill se stylem "Šípkové Růženky" probral. "Ach děkuji princi! Vysvobodil jste mě z hrozného zakletí." Prohlásil Bill tuto větu, která následovala výbuchem smíchu. Tom už se na něj nedokázal dívat a pokračovali tzv. Bratrské suchozemské bitvě (jelikož oni měli i bitvy námořní, které se odehrávaly hlavně ve vaně XD) Polštář proletěl celým obývákem až přistál v Billovo obličeji. "Ty!!!! Teď sis to zavařil bratříčku!!! Pomsta bude sladká!!!" Poté co toto dořekl obývákem proletělo dalších 5 polštářů, které letěli "směr Tom". Po tom všem slyšel Tom nějaký zvláštní zvuk. Bill zrudnu jako rajče. "Asi bychom měli něco zdlábnout co?" Podotknul Tom s úsměvem, ale černovlasé stvoření zavrtělo hlavou, že hlad nemá. Tom nevěděl co má dělat, nejdříve mu kručí v břiše a teď hlad nemá?! No co je to za člověka? "Něco sníst musíš!" Nařídil Tom a Bill už dále neprotestoval. S velkým odporem snědl 1 rajče a zhnuseně řekl, že je nacpanej až k prasknutí a k tomu, aby mu jakoby Tom věřil si odhrnul triko, vytasil na Toma ty nechutný žebra a poklepal si na ně. No fuj! Pomyslel si Tom a dál už nic neříkal.
*********V POSTELI**********
"Tome pojď ke mě!" poručil černovlasý chlapec. Tom se přišoural a lehl si k němu do postele. Bill ho objal dal mu pusu a řekl: "Nikdy tě neopustím, to ti slibuji! udělal bych pro tebe vše" Vtom Tomovi blýsklo. Udělal by pro mě vše? Tak to uvidíme......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na postavy J.K.Rowlingové si nekladu žádná práva a nemám z nich žádný finanční zisk