Onia 9 - Sen? Ne realita!

7. června 2008 v 12:28 | Backy |  Neuvěřitený dívčí příběh
9. SEN? NE REALITA!
"Kayto!!" Stačila ještě křiknout Onia, když z kamarádčiny ruky vytryskl proud světla. ČERNÁ královna se světla polekala a spadla na zem. "Tak rychle se mě zase nezbavíš děvenko!" Křikla černovlasá podlá žena, zvedla se a na Kaytu zaútočila. Ta se jen otočila a královna už zase ležela na zemi. Kayta byla ve veliké výhodě, jelikož tam bylo světlo a jak už asi chápete ČERNÁ královna neměla ráda světlo. "Zhasni světlo! Chci Yukaiwu! a ty mi jí dáš a to ještě ráda!" zařvala náhle. "Až ty mi vrátíš Oniu a tu vílu" odpověděla Kayta. "Cos to řekla?!" okřikl nebohou Kaytu náhle tygr a měl co dělat aby jí něco neudělal.
Královnu už tento rozhovor nebavil a tak znovu zaútočila. Tentokrát to Kayta ustála a útok jí oplatila.
Ještě chvíli se tam pošťuchovaly jen tak mečema až po chvilce se Kayta naštvala, že jí nechce Oniu a Melly vydat a tak použila kouzlo. Celý palác spadl a zbyly z něj trosky. Po královně ani vidu, ani slechu. Kayta rychle doběhla k holkám. Melly k ní přistoupila a poprosila jí aby natáhla ruku. Kayta uposlechla a najednou Yukaiwa z Kayty vylétl, přímo do Melliny ruky, která potom jen tiše řekla: "Mockrát ti děkuji!"

Najednou se Kayta i Onia ocitly v lese u stromu, ve kterém se odehrávala celá ta scenérie. Onia se zvedla, pomohla i Kaytě a šly pomalu domů. Tam kde se nacházel jejich zámek už dávno daly lišky dobrou noc. A tak i holky šly na kutě. Avšak to nečekaly co je ráno potká.
Nebylo ještě ani 7 hodin ráno a v tom na Kaytinu postel...........

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni pokud jsi tu

klik 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na postavy J.K.Rowlingové si nekladu žádná práva a nemám z nich žádný finanční zisk