Onia 8 - Probuzení Yukaiwa

7. června 2008 v 12:22 | Backy |  Neuvěřitený dívčí příběh
8. PROBUZENÍ YUKAIWA
Onia tam seděla na židli a plakala. "To vysvětluje to kapání" pověděla Kayta. Ano, máš pravdu, řekla ČERNÁ. Kayta se rozběhla, ale meč ČERNÉ královny jí rychle zastavil. Kayta spadla na zem a nevěděla, co má dělat.
KAP! KAP! Slzy tečou dál a dál a je jich pořád víc a víc. ČERNÁ královna se na chvíli zastavila, ale meč nechala Kaytě nad hlavou. Podívala se na Oniu, ale hned odvrátila pohled na zlatovlasé děvče, které jí sedělo u nohou. "povstaň!" zněla výzva pro dívku. Uposlechla a vstala.
Otřela si uplakané oči a zakřičela "Proč mě nechceš pustit za ní?!" "Co jsem ti udělala??!!" zlatovlasá dívčina začala znovu plakat. ČERNÁ královna pravila:"Máš v sobě něco, co chci mít" Kayta i Onia jen udiveně zvedly hlavu, vtom se u Onii objevila jakási slečna, věk něco mezi Kaytou a Oniou (odhadovala bych 14). Začala pořádně křičet, jak kdyby jí někdo týral "MLČ!!!! Neříkej jí to!!! Je to tajemství!!!" ČERNÁ královna se jen smát a řekla: "máš v sobě poklad!"
Po chvíli do sálu přiběhla černá puma. Kayta se začala bát, ale nedala to na sobě znát. Otevřela oči a najednou v černém sálu začalo ostře svítit slunce, energie, která vystoupala od Kayty byla nevysvětlitelná. Košilka, kterou měla na sobě, se ihned proměnila v šaty, které nebyly z látky.
Najednou přiběhl tygr, bílý tygr. Stoupl si ke Kaytě a povídá: "Dej si na ní pozor, je moc nebezpečná. Dřímá v tobě neuvěřitelný poklad, síla YUKAIWA!" "Co prosím?" optala se udivená Kayta. "Síla YUKAIWA" odpověděl tygr. Kayta se už radši na nic neptala. Ohlédla se za ČERNOU královnou a pravila:"Tak a co bude?" ČERNÁ královna se usmála. Dobře, velmi dobře. Pravila. Bude to jednodušší, než jsem si myslela.
Najednou přilétla ke Kaytě a vrazila do ní, mladá dívka se hbitě zvedla a podařilo se jí zvednout ruce před sebe. Z pravé ruky jí tekla trocha krve, ale Kayta na to nebrala žádné ohledy. Ruce dala před sebe a zvedla dlaně, jakoby tlačila něco před sebou. Za chvilku se něco stalo. "Kayto!!" Stačila ještě křiknout Onia, když z kamarádčiny ruky…….
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni pokud jsi tu

klik 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na postavy J.K.Rowlingové si nekladu žádná práva a nemám z nich žádný finanční zisk