Onia 7 - Tajemství stromu

7. června 2008 v 12:21 | Backy |  Neuvěřitený dívčí příběh
7. TAJEMSTVÍ STROMU
Kayta na nic nečekala a opatrně se srdcem v kalhotách vložila nohu na první schod. Nic uff! Ještě že se nic nestalo! Ale najednou světlo, které bylo vidět, jak svítí z tmavého stromu, zvýšilo svítivost až Kayta neviděla.
Ticho….. zlaté vlasy rozprostřené na zemi a mladá dívka pouze košilce se probouzí. Místnost byla světlá, až na tmavý trůn a rudý erb se zkříženými meči. Vypadá to tu jako u mě ve snu! Pomyslela si Kayta. Najednou je slyšet: KAP!! KAP!! KREV??!!! Pomyslela si v duchu Kayta. Ne, ne, odpovídá nepříjemný hlas. Kdo jsi?? Kde jsi??? Zeptala se Kayta nejistým hlasem.
ČERNÁ….. Krásná to barva nemyslíš? Zeptal se nepříjemný hlas Kayty? "Na to jsem se neptala!!" zakřičela Kayta docela vztekle "Kdo jsi?!!" "Vždyť to říkám" odpoví jí nesnesitelný hlas "ČERNÁ" Kayta pozvedne hlavu a vidí před sebou ženu, ČERNOU ženu. Kayta si pomyslí "že by další sen?" ne, Ne! Křičí žena toto je realita. "Nejspíš mám tvé kamarádky." Řekne nesnesitelným hlasem ČERNÁ. " Kamarádky?" poví udiveně dívka sedící pořád na zemi. Kaytě je něco na té ženě povědomé.
Z kapsy vytahuje dopis, který našla v truhle, je na něm stejný znak jako nad trůnem ČERNÉ královny. V dopisu je psáno: Mám tvé kamarádky! Kayta pochopila. Rychle vstala, otevřela pusu a vyslovila: A KD…, žena jí rychle zastavila, protože odhalila skrýš. Onia tam seděla na židli a plakala.
"To vysvětluje to kapání" pověděla Kayta. Ano, máš pravdu, řekla ČERNÁ. Kayta se rozeběhla, ale meč ČERNÉ královny jí rychle zastavil. Kayta spadla na zem a nevěděla, co má dělat.
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni pokud jsi tu

klik 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na postavy J.K.Rowlingové si nekladu žádná práva a nemám z nich žádný finanční zisk