Onia 6 - Záhadná chodba

7. června 2008 v 12:19 | backy |  Neuvěřitený dívčí příběh
6. ZÁHADNÁ CHODBA
Ale po chvilce se Onia vzbudila a slyšela nějaké zvuky, ale pak si jen řekla, že to má z toho vyprávění a tak usnula. Když se ráno Kayta vzbudila, viděla, že její kamarádka v posteli nebyla, ale teď Kayta nespala, byla opravdu vzhůru. Dívka hned věděla kam jít.
Přiběhla do trůnního sálu celá udýchaná, popadla meč a stoupla si do bojové pozice ani oči neotevřela. V sálu opravdu byla Miranda na trůně a mluvila se Zelin, ale ta vůbec nevypadala na to, že by chtěla útočit, na ospalou dívku. Královna si stoupla a pověděla:"Otevři oči má drahá, odlož meč a pověz, co se stalo! " Kayta vyvalila ospalé oči, viděla, že se tu nic neděje. "A a a ale…… vždyť Oni…." A utekla pryč.
Běžela rovnou do pokoje, ze kterého si jen vzala ten klíč a běžela na půdu. Na půdě ležela stará bedna, SE ZÁMKEM!!!! Kayta věděla co je jejím úkolem a vložila opatrně klíč do zámku… CVAK!!! Uff! Vzdychla Kayta a byla strašně ráda, že se jí to povedlo. Pomaličku otevírala víko a tam našla…. KLÍČ? A sakra! Klíč a s dopisem (zase). Ach jo! Zanaříkala Kayta zase další hádanky, ale co? Když chcete najít kamarádku a zbavit se služky uděláte cokoliv.
Kayta opět běžela, ale teď to nebyla půda, ani trůnní sál. Auuu!!! Zakřičela Kayta která se zapletla do ostružinového trní. Ano, běžela do lesa, na místo kam chodily obvykle s Oniou si hrát a odpočívat. Kayta nevěděla, co má dělat! Doběhla ke stromu, ke kterému děvčata chodila a udýchaně si k němu sedla. Utřela si pot z čela a přemýšlela, co se bude dít dál.
Otočila se a viděla nějakou díru ve stromu, zkusila vložit klíč do toho otvoru a po chvilce CVAK!!! Zámek! Kayta odběhla pár metrů od stromu a čekala, co se bude dít dál. Dveře stromu se otevřely a vyházelo od tamtud světlo. Viděla pouze schody. Kayta na nic nečekala a opatrně se srdcem v kalhotách vložila nohu na první schod. Nic uff! Ještě že se nic nestalo! Ale najednou…..!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klikni pokud jsi tu

klik 100% (68)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na postavy J.K.Rowlingové si nekladu žádná práva a nemám z nich žádný finanční zisk